| | vivaspb.com | finntalk.com

ЧОРНИЙ СПИСОК

Це сервіс, який допоможе Вам уникати неприємних моментів у житті. Мабуть кожному з нас доводилось стикатися з нахабними, невихованими туристами, які є нашими клієнтами або ж винаймають житло поруч чи є просто гостями міста. Напевно кожному приходилось чути про аферистів та шахраїв і навіть попастись на їх хитрість. Наша мета – спільними зусиллями допомогти один одному у виявленні недобросовісних туристів, роботодавців, інтернет магазинів, лікарів, шахраїв, держслужбовців, установ та водіїв-порушників ПДР.

Бидло-водії

Будучи водієм, кожен чоловік чи жінка повинні відчувати за собою певну відповідальність, адже від манери поводження на дорозі залежить комфорт не тільки водія, а й інших учасників руху.

Зі збільшенням кількості автомобілів на дорогах починаються проблеми проїзду вулицями міста, паркування, тощо. Більшість водіїв, які стикнулися з проблемою заторів чи відсутністю місць для паркування, при всій повазі до інших водіїв та пішоходів, культурно чекають своєї черги, щоб перетнути то чи інше проблемне перехрестя, чекають звільнення місця для паркування, або шукають нове. Але існує інший тип водія – бидло, якому завжди потрібно проїхати першим, який не зважає на інших учасників руху, створюючи при цьому аварійні ситуації. Це рагулі, які паркуються у заборонених місцях, на тротуарах, автобусних зупинках; це ті, що їдуть на червоне світло світлофора, по зустрічних смугах, де це заборонено робити; це ті, що намагаються об’їхати затор на дорозі справа, зліва і якби могли б, то й зверху, створюючи при цьому аварійні ситуації та ще більший затор.

Коли бачиш такого водія, так і хочеться сказати йому, яке він бидло. Але інколи, при певних обставинах, цього неможливо зробити, тому ми відкриваємо розділ, де кожен з вас зможе показати громадськості чергового водія-рагуля. Ця рубрика називається "Я рагуль і мені це подобається".

Надсилайте ваші фото та відео таких "водіїв" і ми радо розмістимо їх у нас на сайті. Будемо сподіватися, що одного дня хтось із цих рагулів (чи їх батько:))побачить фото і зробить певні висновки.

Переглянути список internet provaider blacklist