| | vivaspb.com | finntalk.com

asea

Поради щодо Інтернет-магазинів

Онлайн продажі дійшли вже до України і продовжують стрімко розвиватися. Більшість Інтернет-магазинів намагаються покращувати свої сервіси, щоб зробити покупки у їхніх крамничках максимально комфортними. Проте є й інші магазини, мета яких заробити грошенят не зважаючи на права та потреби покупця.

Детальніше ->

Безвідповідальний сервіс Стол и Стул Интернет магазин мебели #1 в Украине

Зробили замовлення на сайті 18.08.2017 року і одразу перерахували кошти.Спілкувались весь час з менеджером Лілею.Нас попередила менеджер , що час очікування замовлення 3 тижні.
По факту ми замовляли крісло і стіл .Крісло надійшло через 4 тижня, а стіл ще виготовлявся.Після того, як зібрали крісло, було виявлено дефект і одразу ж зателефонували менеджеру Лілії. На прохання менеджера, 19 вересня 2017 року були надіслані фотографії та опис. Далі ми мали прохання про повернення коштів і відмовились від стола.Забирали крісло перевізники , з якими є домовленість у даної фірми ТОВ "Арт-Пром" на протязі 2-х тижнів.Ми телефонували менеджеру ТОВ "Арт-Пром"майже щодня.Забрали крісло ще через 10 днів очікування...Надалі менеджер Лілія "шукала" за номером декларації на складі фірми ТОВ "Арт-Пром" крісло ще тижня 2. І обіцяла майже через день, що все добре , процес повернення коштів триває.Комунікація була тільки з нашого боку,менеджер Лілія обіцяла телефонувати і жодного разу не перетелефонувала. Надалі обіцянки про повернення коштів від менеджера Лілії. Нарешті 06.11.2017 року нам повернули кошти.

Порада:

Обираючи сайт Стіл і Стул https://stol-i-stul.com.ua/ будьте обережні!

Автор: Олексій (м.Київ)

Додати коментар


Захисний код
Оновити