| | vivaspb.com | finntalk.com

asea

Поради щодо лікарів

Знайти хорошого лікаря стало великою проблемою сьогодення. Багато з них вимагають хабара від пацієнтів, "лікують" здорові місця, щоб виманити побільше грошей, або просто не мають відповідних знань і учаться на пацієнтах, тим самим завдаючи їм шкоди.

Детальніше ->

непрофесійність Кравчук І.І. гінеколог-акушер "Поли-Клинника" Кравчук Инна Ивановна

Лікар Кравчук Инна Ивановна, яка працює у "Поли-Клинника", що знаходиться у  м. Київ вул Привокзальна 14

звернулась з консультацією лікування ерозії, лікар сказала проводити процедуру з радіохвилями, і розцінку 7600 грн, - записалась! після!!!! саме, після проведення процедури я дізналась що маю приїжджати до них робити процедури вартістю по 400 грн на протязі 20 днів із своїми ліками, що по списку обійшлися на суму 2000 грн (про що під час консультації не була попередженна), ок, лан на ці гроші головне здоров'я, вийшла за межі лікарні, прийшла додому і тут почалися відбуватися такі речі: гіркість у роті, та витікає якась рідина з вагіни, що трусики за годину викручувати потрібно, у мене шок, про нічого подібного мене не попереджали, отже це ненормально, почала дзвонити лікарю ( яка турботливо дала мені свій номер,будуть питання дзвони) і вуаля,- телефон виключений! отже коли ти там тобі не говорять що до чого і чому, а коли виходиш за межі роби що хоч бо ти на@іг нікому не потрібен!

Порада:

Не звертатися до цього лікаря, особливо вагітним, ризикуєте витратити кучу грошей і опинитися без дитини! і звісно забрати з даного лікаря ступінь лікар.канд, і звісно раджу усім дівчатам та жінкам триматися від цієї лікарши подалі!

Автор: Юлія (м.м. Київ)

Додати коментар


Захисний код
Оновити