| | vivaspb.com | finntalk.com

asea

Поради щодо лікарів

Знайти хорошого лікаря стало великою проблемою сьогодення. Багато з них вимагають хабара від пацієнтів, "лікують" здорові місця, щоб виманити побільше грошей, або просто не мають відповідних знань і учаться на пацієнтах, тим самим завдаючи їм шкоди.

Детальніше ->

Безпорядок у поліклініці №2, м. Львів ТОКАРЕВА ТЕТЯНА ПАВЛІВНА

Лікар ТОКАРЕВА ТЕТЯНА ПАВЛІВНА, яка працює у Поліклініці №2, що знаходиться у м. Львів, вул. Симоненка 4

Сьогодні пішла в поліклініку #2 , що на Симоненка 4. Я зі своїми дочками (9 і 13 років), старшу горло болить вже другий тиждень, молодшу цілу ніч вухо боліло... От і прийшла, а прийом лише по талонам. Там приймають лише два дитячі лори(Борчаковська Г.Г. і Владімірова О. С.), одна у відпустці, друга працює по півдня, отже талон є аж на 22 травня (сьогодні12травня 2015р!), питаю в реєстратурі, що робити , до кого йти діти ж хворі... ,,а я вам що зроблю ,, відповіли дві старульки в реєстратурі... Хотіла поговорити з головним лікарем (ТОКАРЕВА ТЕТЯНА ПАВЛІВНА), чому нема спеціалістів... В тій поліклініці 8 поверховій будівлі багато пустих кабінетів, працюють більшості пенсіонери... стільки молоді без роботи...а головний виявляється приймає два рази в місяць аж по 4 години- тобто 8 годин в місяць!!! ... Тяжко повірити ,що хтось зможе навести лад у цій країні!!!

Автор: Ірина (м.Львів)

puA6VUhgCNU

TeGvr2g2Pq4

Коментарі  

0 #7 НАВЧАЛЬНАПРАКТИКАОлеся С 18.04.2019, 09:05
Токарєва Тетяна Павлівна...сьогодні двом студентам Тернопільського державного медичного університету було відмовлено в проходженні навчальної практики, мотив- практикуємо тільки Львівських студентів, зважаючи на "спеціалістів" вашої поліклініки можу думати що про Положення про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України ( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міносвіти N 351 ( v0351281-94 ) від 20.12.94 ), де написано ЩО СТУДЕНТ МАЄ ПРАВО САМ ВИБРАТИ МІСЦЕ ПРОХОДЖЕННЯ ТАКОЇ ПРАКТИКИ - ви не знайомі!!! І взагалі, чому всі ссилаються з цим питанням до головного лікаря який приймає громадян аж два рази в місяць!! В цій країні нічого не зміниться, якщо такі люди будуть очолювати заклади медецини, освіти, юстиції і т..д. на жаль.
Цитата
0 #6 "Про "шарлатаство Токарева"Юрій Токарев 16.03.2018, 11:09
Читаю ще раз про себе. Ця Оля89 скоїла наклеп на мене. Нехай надасть копію мого висновку. Скільки заплатила Федірку в Києві? Ще прийде до мене. Не плюй в колодязь. Буду подавати на суд відстоючи свою гідність..
Цитата
-3 #5 ЛікаріVasilisa 12.03.2018, 16:04
Лікувалася у Юрія Токарєва, велика подяка, хороший доктор, таких треба берегти - їх од ни
ці!=5
Цитата
+6 #4 сімейка такорєвихAlex91 31.01.2018, 12:54
31.01.2018 - Головний лікар комунальної 6-ї міської поліклініки м. Львова Юрій Токарєв потрапив у ДТП в стані сильного алкогольного сп'яніння. Позор таким лікарям, купили синку посаду і він чмо ще за це відповість
Цитата
+2 #3 КоментаріГалина 10.11.2017, 16:36
За часту, люди пишуть лише скарги, а от за подякую ліняться, особисто я, зверталася до Юрія Токарева два рази, з двома різними питаннями по здоров‘ю, він допоміг мені і рекомендую знайомим, аж дивно було почитати невдоволення, прекрасна людина.
Цитата
-2 #2 ШарлатанЮрій Токарев 04.07.2016, 09:07
Вперше про себе чую, що я шарлатан. Маю вищу категорію, 36 роки стажу лікарем невропатологм. 15-ть років очолюю неврологічний кабінет лікування головного болю, котрий сам і заснував. Ніяких скарг, а тим більше сумнівів в моїй компетентності не чув і не мав. Цікаво, хто ця Оля89? Відгукніться, пані! За слово "шарлатан" прийдеться відповісти.
Цитата
+9 #1 Шарлатанство Токарева Юрія МиколайовичаОЛЯ89 11.09.2015, 18:55
Повіністю Вас підтримую!Це БРЕХУН,А НЕ ЛІКАР!В нього лікувалася моя мама по невралгії тройнічного нерв:,виманив купу грошей,приписав неправильне лікування ,яке протипоказане цій хворобі.Виписував його з дуже "розумним лицем".Відговорив від операції ,яка в майбутньому стала успішною.Говорив ,що знає лікаря з Києва ,який потім робив мамі операцію ,що його знає і був з ним на симпозіумі,обговорював цю хворобу і ,що операція не помагає.Коли ми приїхали до Києва оказується київський лікар Токарева не знає ,і ніколи з ним не був знайомий.НЕ ХОДІТЬ ДО ЦЬОГО ШАРЛАТАНА,ЩОБ ВІН ВАС НЕ СКАЛІЧИВ!!!!нЕХАЙ ЖЕ ЙОМУ ВОДАСТЬСЯ ЗА ШАРЛАТАНСТВО ЙОГО.
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити