| | vivaspb.com | finntalk.com

asea

Держслужбовці та установи

Корупція, продажні чиновники та держслужбовці продовжують процвітати в Україні, незважаючи на "активні" дії з боку держави по боротьбі з ними. Але ж як тоді бути?

З корумпованими державними (і не тільки) службовцями стикався мабуть кожен із нас. Проте, поки працює "табличка ділення", боротися з ними важко, адже більшість із них займають свої посади доволі тривалий час та мають зв’язки з іншими корумпованими високопосадовцями.

Один у полі – не воїн, а якщо не мати зброї, тобто вагомих доказів, то про боротьбу взагалі нема що говорити. На жаль наша держава сприяє розвитку корупції, заборонивши купляти її громадянам міні камери та інші засоби прихованого збору інформації, включаючи Google Glass. Якби кожен чиновник знав, що його можуть знімати на камеру, то мабуть рівень корупції не був би таким високим.

Але потрібно виходити з того, що маємо. Збирайте докази за допомогою мобільних телефонів, відеореєстраторів, диктофонів, тощо та надсилайте їх разом із інформацією про хабарника(-ів) до нас. Ми потурбуємося, щоб про це дізналося якомога більше людей. Разом ми матимемо змогу вести боротьбу із посадовцями, які вимагають гроші та хабарі у населення та наживаються незаконним шляхом.

Переглянути список internet provaider blacklist  

uvagaНагадуємо, що за наклеп і протиправне посягання на честь та гідність будь-якої особи, кожна особа чи установа нестиме відповідальність згідно чинного законодавства України.

Наклеп – це умисне поширення завідомо недостовірних відомостей, що ганьблять честь і гідність іншої особи.