| | vivaspb.com | finntalk.com

asea

Інтернет Магазини

Нікому не секрет, що торгівля швидкими кроками переміщається із ринків та магазинів у мережу Інтернет. Проте, звідки знати чи можна довіряти тому чи іншому Інтернет-магазину?

Кількість магазинів у мережі Інтернет є колосальною. Роблячи покупки за допомогою комп’ютера, чи будь-якого мобільного пристрою ми часто стикаємося з проблемою вибору магазину. Зазвичай привабливі ціни не можуть потішити нас такою ж якістю та/або сервісом. Тому ми звертаємося за допомогою до інших людей, які вже стали щасливими, або й навпаки, покупцями і залишили свій відгук про магазин. Для когось це стане новиною, а хто уже знає, що Інтернет-магазини, часто самі пишуть відгуки про свою веб-крамничку на форумах і тематичних сайтах. Тож як визначити серед всього того сміття правдиву інформацію?

Сервіс "Чорний Список" акумулюватиме інформацію про Інтернет-магазини, які надають неякісні послуги, займаються шахрайством і приносять вам незручності. Як нам відомо, дуже мала кількість щасливих покупців після вдалої покупки буде сидіти на форумах чи тематичних сайтах і писати як гарно і де вони закупились. Але, після невдалої покупки чи сервісу і відмови магазину йти на поступки згідно закону, мабуть кожен із нас шукав би шляхів, як викрити недобросовісних торгашів. А інформація у сучасному світі - це найсильніша зброя.

Ми не будемо радити вам в якому магазині купляти, чи не купляти. Ми збиратимемо інформацію про веб-крамниці і будемо доносити її до вас у вигляді чорного списку. А вибір, купляти чи ні, у магазині із нашого списку лежить за кожним із вас.

Поради щодо вибору Інтернет-магазину за цим посиланням.

Переглянути список internet provaider blacklist  

uvagaНагадуємо, що за наклеп і протиправне посягання на честь та гідність будь-якої особи, кожна особа чи установа нестиме відповідальність згідно чинного законодавства України.

Наклеп – це умисне поширення завідомо недостовірних відомостей, що ганьблять честь і гідність іншої особи.