| | vivaspb.com | finntalk.com

asea

Чорний список лікарів

Раніше слова "лікар", "лікарня", "поліклініка" викликали почуття довіри, безпеки за своє життя та життя рідних. Сьогодні ж, почувши їх, йде відчуття перестороги та недовіри і на це є свої причини.

Ще в недалекому минулому, при будь-якій недузі чи болячці, пацієнт радо звертався до лікаря, бо був впевнений, що йому допоможуть, що зроблять все правильно. Тоді ніхто не думав, що лікар без хабара не почне лікування; не думав, що лікар призначатиме не потрібне дороге лікування, щоб нажитися на хворому. А все тому, що такого не було (принаймні у таких масштабах, як сьогодні). У наш час до лікарень звертаються тільки вже при дуже крайніх випадках, коли власні методи лікування не допомагають.

Основною причиною цього нонсенсу є не дорожнеча лікування, а некомпетентність теперішніх лікарів. Скільки разів по телевізорі можна було чути про лікарів, через яких постраждали безліч людей? Це число зростає кожного дня. Некомпетентний лікар, який не може поставити діагноз, бо не має відповідних знань, медсестра, яка не може правильно зробити укол і т.п. – стали фобією для багатьох українців.

Кажуть, що поганий стан медицини завдячує такому ж фінансуванню зі сторони держави. Проте, як тут не фінансуй, знань і почуття відповідальності наші лікарі не отримають. Якщо раніше вчилися на лікаря, бо це було покликання від Бога, то зараз це покликання йде від батьків, які переконують, що їхні бездарні діти будуть заробляти великі гроші. Але ж як лікар заробить великі гроші, якщо зарплата лікарів є невисокою? Правильно – хабарництвом! Не маючи при цьому потрібних знань, адже більшість цих "запханих" в університет дітей прогулюють заняття, або ж просто не вчаться.

Проблема некомпетентності і хабарництва огорнула всі сфери діяльності в Україні і з цим потрібно боротися. В першу чергу це стосується медицини, адже кожен із нас може потрапити до лікаря, який не то, що не вилікує, а й зробить гірше.

Сервіс "Чорний Список" з вашою допомогою збиратиме інформацію про некомпетентних лікарів, медсестер/братів, лікарів-хабарників, які вимагають від пацієнтів кошти, щоб розпочати лікування чи виписати правдиву довідку. Ми впевнені, що ця інформація повинна бути відкритою для кожного. Пишіть нам про свої випадки, ім’я лікаря, з якої він лікарні, збирайте докази і разом ми зможемо подолати цю "медичну кризу". Спираючись на ваші дані, кожен зможе застерегтися від такого роду лікарів і, при потребі, боротися з ними у правовому порядку.

Поради, щодо лікарів за цим посиланням.

Переглянути список internet provaider blacklist  

uvagaНагадуємо, що за наклеп і протиправне посягання на честь та гідність будь-якої особи, кожна особа чи установа нестиме відповідальність згідно чинного законодавства України.

Наклеп – це умисне поширення завідомо недостовірних відомостей, що ганьблять честь і гідність іншої особи.