| | vivaspb.com | finntalk.com

asea

Чорний список роботодавців

Пошуки роботи з гідними умовами праці та оплатою, а також, що найважливіше, з добросовісним власником-роботодавцем, стали однією з найбільших проблем сучасності.

Знайти чудову роботу з першого разу без рекомендацій від друзів та близьких стало майже неможливо. Недобросовісні роботодавці йдуть на різні хитрощі для того, щоб зекономити на робочій силі. Малоосвічене у сфері законодавства про працю населення може навіть не здогадуватися про те, що його ошукали. Жертвами різного роду махінацій стають тисячі шукачів роботи.

Боротися з такими роботодавцями на офіційному рівні дуже важко, адже у більшості випадків вони пропонують не офіційну роботу. Тому одним із шляхів боротьби є поширення інформації про цих шахраїв. Чим більше людей дізнається про них, тим більше проблем вони матимуть (починаючи від зменшення кількості бажаючих отримати в них роботу і закінчуючи змушеністю закривати свій бізнес).

Наш сервіс разом із вами і для вас збиратиме інформацію про роботодавців-шахраїв. Якщо Ви стали жертвою одного з них – додавайте інформацію про свій випадок та роботодавця у нас на сайті. Разом ми зможемо допомогти іншим шукачам роботи не попастися на гачок і тим самим помститися за згаяний час та втрачені матеріальні цінності.

Поради, як уникнути шахрайства під час пошуку роботи та будучи уже працевлаштованим за цим посиланням.

Переглянути список internet provaider blacklist  

uvagaНагадуємо, що за наклеп і протиправне посягання на честь та гідність будь-якої особи, кожна особа чи установа нестиме відповідальність згідно чинного законодавства України.

Наклеп – це умисне поширення завідомо недостовірних відомостей, що ганьблять честь і гідність іншої особи.