| | vivaspb.com | finntalk.com

asea

Шахраї та аферисти

Шахраї, аферисти, злодії оточують нас всюди. Вони добре пристосовані до сучасного світу і завжди придумують нові схеми афер, а їх методи настільки відточені, що ми часом не помічаємо, що були ошукані.

Виявити афериста із маси людей надзвичайно важко, адже вони майстерно маскуються, завжди готові до стресових ситуацій та спроб їх викриття. Такими аферистами/шахраями можуть бути не тільки приватні особи, але й компанії (як малі, так і великі), приватні підприємці, посадові особи, тощо. Тому, не володіючи відповідною інформацією, ми можемо стати черговими жертвами шахрайства.

Найкращий спосіб боротьби з ними - це поширення інформації про їхні імена, схеми, методи, тощо. На жаль, такою інформацією, у більшості випадків, можуть володіти тільки ті люди, які вже стали жертвами обману. Саме від цих людей залежить чи спрацює афера знову.

Будучи ошуканим, не потрібно мовчати, а навпаки говорити про це, розповсюджувати у соціальних мережах та Інтернеті, тим самим вести боротьбу зі злодіями. Сервіс "Чорний Список", у свою чергу, сприятиме поширенню цієї інформації та викриттю якомога більше шахраїв.

Надсилайте свої історії, інформацію та докази про шахраїв і ми радо розмістимо їх на нашому сайті. Ми впевнені, що ця інформація допоможе багатьом застерегтися від шахраїв та аферистів.

Переглянути список internet provaider blacklist  

uvagaНагадуємо, що за наклеп і протиправне посягання на честь та гідність будь-якої особи, кожна особа чи установа нестиме відповідальність згідно чинного законодавства України.

Наклеп – це умисне поширення завідомо недостовірних відомостей, що ганьблять честь і гідність іншої особи.