| | vivaspb.com | finntalk.com

asea

Чорний список туристів

Бувають недобросовісні туристи від яких не знати, що можна очікувати і як вони будуть себе поводити. Вони можуть спричиняти фінансові та матеріальні втрати для тур-фірм, орендодавців, готелів і т.п.

Перше правило любої великої вечірки - "Будинок має бути не твій". Тому першими, хто страждає від такого роду відпочинку є власники приватних котеджів та квартир, які вони здають у найми, власники готелів і подібних установ. Приймаючи до себе таких людей, власники можуть навіть не здогадуватися, що можна очікувати від, на перший погляд, милих та добрих орендарів.

Шумні сусіди у готелі безперечно можуть понизити репутацію готелю серед інших його мешканців, не кажучи вже і про матеріальні втрати – зламані меблі, техніка і т.п., про які покоївка можливо й не здогадається під час здачі номеру. Мабуть кожному власнику готелю, чи приватного котеджу хотілось б застерегтися від недобросовісних туристів, які принесуть не стільки прибутку, як проблем.

Спільними силами, наш сервіс допоможе вам застерегтися від такого роду відпочивальників. Кожен зареєстрований та перевірений готель чи котедж, який офіційно діє на території України, отримає доступ до закритої частини сайту із чорним списком туристів. В цій частині сайту можна буде перевірити підозрілу особу, або добавити нову спираючись на факти та докази її причетності до будь-якого грубого порушення правил внутрішнього порядку установи.

Переглянути список internet provaider blacklist  

uvagaНагадуємо, що за наклеп і протиправне посягання на честь та гідність будь-якої особи, кожна особа чи установа нестиме відповідальність згідно чинного законодавства України.

Наклеп – це умисне поширення завідомо недостовірних відомостей, що ганьблять честь і гідність іншої особи.