| | vivaspb.com | finntalk.com

asea

Умови подання інформації

Приймаючи умови реєстрації та подання інформації Ви погоджуєтеся з дотриманням правил сайту. Їх незнання не звільняє Вас від відповідальності!

 

1. Подання інформації

1.1. Забороняється залишати неправдиву інформацію.

1.2. Забороняється додавати осіб чи організації через їх (осіб або керівників цих організацій) расу, стать, віросповідання, тощо.

1.3. Будь-яка інформація, яка подається, повинна бути написана українською або російською мовою.

1.4. Заборонено писати транслітом. Якщо у Вас нема кириличної клавіатури, скористайтеся транслітератором.

1.5. Забороняється використання ненормативної лексики.

1.6. Забороняється подача інформації з рекламою, посиланнями на свій сайт, тощо. Такі повідомлення не будуть опубліковані.

1.7. Забороняється зловживання ПРОПИСНИМИ ЛІТЕРАМИ та знаками оклику (!!!!!!!)

 

2. Відповідальність

2.1. Всі надіслані повідомлення цілком належать авторам та розміщуються виключно під відповідальність автора. Відповідно, адміністрація не несе відповідальність за нанесення шкоди репутації, честі та гідності.

2.2. Ні за яких обставин адміністрація сайту не несе відповідальність перед третіми особами за любі непрямі, випадкові, ненавмисні збитки, включаючи упущену вигоду або шкоду честі, гідності або репутації, репутації організації, викликаних у зв'язку з використанням сайту, його вмісту або інших матеріалів, до яких Ви або інші особи отримали доступ за допомогою сайту.

2.3. Всі історії надіслані відвідувачами (користувачами) сайту. Адміністрація сайту не несе відповідальність за надіслані історії, описи, коментарі, фото, і свідомо не знає, чи є вони чиєюсь сімейною таємницею, приватним життям, наклепом або образою.

2.4. Всі відео та фото матеріали, викладені на сайті призначені винятково для ознайомлення, і авторські права належать виключно їх законним власникам, тому адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за їх незаконне, комерційне розповсюдження та використання.

2.5. За неправомірне копіювання будь-якої інформації та матеріалів з сайту, порушник нестиме відповідальність згідно з чинним законодавством України.